Co je Clubs Unity?

Clubs Unity je největší spojení studentských spolků. Jedná se o unikátní koncept, který vznikl díky možnostem nové doby. Celý projekt začal s cílem přenést znalosti a know-how o umělé inteligenci na všechny studenty, kteří mají chuť se dozvědět víc. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, kde hosté s nadupanou know-how vysvětlí, v čem všem nám AI může pomoct k světlejším zítřkům. Nalaďte se na naší vlnu!

Spojení Clubs Unity vzniklo seskupením 5 studentských spolků působících na Vysoké škole ekonomické. Jmenovitě jde o Prague Banking Club, Klub přátel účetnictví, Klub mladých manažerů, Klub Investorů a studentský spolek 4Fis. Členové všech spolku se podíleli na zrodu jedinečného projektu, kterého se můžete účastnit i vy. 

Členové spolků nejsou provázáni jenom VŠE a studentskou historií, ale taky zápalem přinést všem účastníkům duchaplné akce, na které rozhodně nezapomenete. Všichni máme společný cíl a to získat co nejvíce příjemných zkušeností, poznat mnoho inovativních přístupů a dopřát všem účastníkům co nejvíc jedinečných přístupů, které nám umělá inteligence dokáže poskytnout. 

A co Clubs Unity připravuje?

Již tento únor se uskuteční AI konference, která se zaměří na budoucnost ekonomiky a podnikání. Na konferenci vystoupí řada odborníků z akademické i podnikatelské sféry, kteří představí své názory a zkušenosti s aktuálními výzvami a příležitostmi. Budete také mít možnost navázat kontakty s ostatními studenty, kteří sdílejí váš zájem budoucí vývoj různých ekonomických oblastí. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! 

Které kluby se na projektu podílí?

Klub přátel účetnictví

KPÚ je studentský spolek založený pod záštitou Katedry finančního účetnictví a auditingu na VŠE v Praze stmelující lidi na první fakultě. Pořádáme odborné přednášky a workshopy, neformální akce s vyučujícími a studenty z Fakulty financí a účetnictví VŠE a mimo jiné poskytujeme informace o pracovních nabídkách v oboru. V neposlední řadě nabízíme studentům možnost, jak se zapojit do mimoškolních aktivit.  

@klubpratelucetnictvi

Klub přátel účetnictví

Klub přátel účetnictví

Prague Banking Club

Jsme vzdělávací a networkingová platforma – parta lidí zapálených do financí a bankovnictví. Spojujeme studenty z různých oborů s našimi partnery formou workshopů a interaktivních přednášek. Tím pomáháme předávat cenné poznatky a praktické zkušenosti pro rozvoj studentů.  

@praguebankingclub

Prague Banking Club

Prague Banking Club

4FIS

4FIS je studentský spolek, který vznikl pod Fakultou informatiky a statistiky VŠE. Přes 60 členů spolku věří, že by byla škoda nejlepší roky studentských let strávit jen studiem a o samotě. I proto již několik let pořádáme širokou škálu akcí. Své si najde opravdu každý, od formálnějších akcí jako workshopy a přednášky, přes sportovní akce jako lezení nebo volejbalové turnaje až po beer pongy, pub kvízy nebo fakultní koncerty. Nám se nevyhneš, už od tvých prvních kroků na VŠE tě provázíme na adapťáku a v rámci programu Kruhy pomáháme prvákům s integrací. Naší největší odměnou jsou tvé úsměvy a samotná účast. Tak na viděnou!  

@4fisclub

4FIS - Studentský spolek

4FIS

Klub mladých manažerů

Jsme studentská organizace působící na VŠE, které management nestačil pouze v teoretické rovině ve skriptech. Od založení v roku 2005 aktivně propojujeme studenty, které mají vysoké ambice. Naším posláním je poskytnout studentům možnost získat znalosti a široký všeobecný přehled od lidí z oboru prostřednictvím přednášek, seminářů a networkingových akcí. Propojujeme akademické znalosti se zkušenostmi manažerů firem. Mimo vzdělávací akce se snažíme naši komunitu podporovat také zábavnými a neformálními akcemi, protože nejlépe se učíme společně. Naše vášeň pro rozvoj studentů nás spojila do komunity, která se nebojí výzev.

@kmm_vse

Klub mladých manažerů - KMM

KMM - Klub mladých manažerů

Klub investorů

Klub investorů je exkluzivní studentský spolek sdružující přes 70 členů, který působí na hlavních univerzitách v Praze, Brně a Bratislavě. V klubu dostaneš možnost pozvat miliardáře na přednášku, organizovat večírky nebo vytvářet edukativní obsah pro sociální sítě. KI není pouze o přednáškách, ale také o rozvíjení komunity studentů, propojení s praxí a budování kariéry. Poznáš skvělé a inspirativní lidi, prohloubíš (nebo taky získáš) investiční znalosti a nastartuješ svou kariéru. Připoj se k nám, čekáme na tebe!

@ki_praha

Klub investorů

Klub investorů

klubinvestoru