AI konference 2024

Umělá inteligence se zdokonaluje každý den a my, Clubs Unity, vám přinášíme unikátní možnost vytvořit si svou vysněnou budoucnost. Využijte jedinečné příležitosti nastavit směr, kterým budete v životě plout. Nalaďte se na vlnu naděje.

Na naší AI konferenci se během tří dnů ponoříte do intenzivního světa inovací a vývoje v oblasti umělé inteligence. S rozmanitým spektrem řečníků z různých odvětví budete svědky nejnovějších trendů a přístupů. Každý krok na této cestě bude prošpikován inspirativními přednáškami a praktickými ukázkami, které představí špičkoví odborníci z praxe.

Naše konference je nejen o pasivním naslouchání, ale i o interaktivním prozkoumávání. Kromě bohatého programu přednášek budete mít příležitost účastnit se i panelové diskuse, kde můžete svobodně diskutovat a sdílet své názory s odborníky a kolegy. Věříme, že společné prozkoumávání této dynamické oblasti povede k synergii myšlenek a novým, inovativním myšlenkám. Připravte se na intenzivní tři dny plné poznání a aktivního zapojení do procesu tvoření budoucnosti s umělou inteligencí.

Proč právě AI konference?

Téma umělá inteligence se v posledních letech dostává do popředí. Je to jeden z nejvýznamnějších a nejrychleji se rozvíjejících oborů informatiky, který má zásadní dopad na mnoho aspektů lidské činnosti. AI je schopna řešit komplexní úlohy, jako je rozpoznávání, klasifikace, plánování nebo řízení, na základě zpracování velkých objemů dat. Nabízí také nové možnosti pro inovaci, zlepšení produktivity, efektivity a konkurenceschopnosti v různých ekonomických oborech, jako jsou účetnictví, management, marketing, finance, logistika nebo podnikání.

Mnoho lidí se obává, že jim AI může vzít práci a plně je nahradit. Jaký ale mají na AI pohled firmy? A jaké pozitivní dopady od ní očekávají? Existuje pravděpodobnost, že nás nahradí? Přijměte naše pozvání na exkluzivní konferenci, kde tyto a mnoho dalších otázek bude zodpovězeno přímo odborníky z praxe.

Kdy a kde se konference koná?

Již 27.-29. 2. 2024 se na Vysoké škole ekonomické v Praze můžete stát součástí komunity, která formuje budoucnost!

Na jaký program se již nyní můžete těšit?

Během tří nabitých dnů na vás čeká spoustu akcí na rozličná témata z oblasti umělé inteligence. Přečtěte si více o našich zajímavých hostech, jako je třeba Ondřej Lipold z Tensor Ventures, Karin Fuentesová z Digitoo, či Christophe Menichetti a Tjerk Houweling z HPE, nebo se rovnou podívejte na unikátní přednášky, které jsme pro vás připravili: